aseksüel telegram grubu

Ana Sayfa Forumlar TOPLULUK aseksüel telegram grubu

13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
 • Yazar
  Yazılar
 • #738
  Anonim
  Pasif

  merhaba. sıklıkla belirttiğimiz üzere bu aseksuel.com zamanın gerisinde kalmış bir site. en kötüsü de birbirimize kişisel mesajlar gönderemeyişimiz ve bildirim gelmemesi sorunu. takip ettiğimiz bir başlık için bildirim alsak bile (takip etmediğimizde asla gelmiyor) eğer ayarlarını değiştirmezsek e-postalarımızda spam olarak görünüyor. bu yüzden telegram grubu açma fikri aklıma geldi.

  tabii haklı olarak ”neden telegram?”diyebilirsiniz. telegram günümüzde çok popüler olan ve birçoğumuzun kullandığı whatsapp’ten çok daha kullanışlı bir uygulama. öncelikle biriye sohbet edebilmek için telefon numaralarımızı vermek zorunda değiliz. bunun için bir kullanıcı adı belirlemek yeterli oluyor.bunun dışında inanılmaz kullanışlı çok fazla bot var telegram’da.

  tabii ilgilenmek isteyen olursa çok daha ayrıntılı açıklamalar yapabilirim. istek olması durumunda grubu kuracağım.

  #739
  Anonim
  Pasif

  Olabilir

  #741
  Anonim
  Pasif

  Ama pek fazla katılımcı olacağını sanmıyorum.

  #742
  Anonim
  Pasif

  Bence tek sorun sitenin zamanın gerisinde kalmış olması değil, kullanıcıların da aktif olmaması (bu kullanıcı topluluğuna ben de dahilim).

  İyimser olmak gerekirse:
  En azından bize ait bir site var ve bu iyi hissettiriyor.

  #749

  Çok iyi olur ancak bu fikrini çoğu kişi siteye girmediği için göremeyecek sanırım. Üzücü

  #779
  Anonim
  Pasif

  https://t.me/joinchat/FWi1_kRwsesAFv_MzXDk_w
  Ben grubu kurdum. Bu linke tıklayarak katilabilirsiniz. Şimdilik bir şey yok grupta ancak katılım olması durumunda geliştirebilirim.

  #908
  asran
  Katılımcı

  Grup kurmanız çok duyarlı ve olumlu bir yaklaşım. Umuyorum daha fazla kişi katılır; sorun ve düşüncelerini paylaşır…

  #915
  admin
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Site yıllar önce aseksüel insanların birbirine ulaşması için kuruldu ve üyelerden hiç bir şekilde bir beklentimiz olmadı. Sitenin ayakta kalması için hiç bir reklam geliri vs. alma ihtiyacı da duymadık. Tek amacımız insanların daha hızlı iletişim kurmasını sağlamak. Athanasia’nın da belirttiği gibi esasen burada genel problem üyelerin aktif olmamaları. Sizlerin belirteceği özel bir çalışma varsa yardımcı olmaya hazırız.

  Yardım ve yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

  #916
  admin
  Anahtar yönetici

  Hilal’in talebi üzerine özel mesaj sisteminin kurulumunu tamamladık. Artık üyeler olarak aranızda özel mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Yalnız özellikle belirtmem gereken konu ise, kullanıcılar forumları aktif olarak kullanmadan sadece kendi aralarında mesajlaşmaları durumunda site yeni üyeler için yine aktif görünmeyecektir.

  Sevgiler!

  #920
  Anonim
  Pasif

  Teşekkürler

  #961
  Orion
  Üye

  1+ yıldır ara ara bakarım siteye, sanırım aktivitede bir artış trendi var 🙂

  #1242
  marola
  Üye

  bence twitter gerekli aseksüelleri temsilen bir twitter hesabı yani. türkiyede bunu üzerine almış biri yok. birimiz açsa ve çevresinde toplansak ne hoş olur 10-15 kişi de olsak geyik dönerdi 🙂

  #1415
  predator.00
  Katılımcı

  twiter instagram kullanmıyorum telegram veya whasapp tercihimdir. Lakin şuan android bir cihazım yok olduğunda katılacağım 🙂

13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.