evlilik

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #924
  Buket Demirci
  Katılımcı

  arkadaşlar aseksüel evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

  #932
  baran206
  Üye

  olurmu bilmiyorum bu konuyu bende cok kez düşündüm. ama korkuyorum ya buket

  #964
  starkoglu
  Üye

  Öncelikle herkese merhabalar.Bu konu bir süre benim de kafamı meşgul etmişti.Romantik-aseksüel biri olarak bu konuya sıcak bakıyorum.Neden olmasın aseksüel iki kişi birbirini tanıyıp sevip,hayatlarına saygı duyarak birbirlerine sahip çıkabilir üstelik romantik çekimi de yakaladıkları düşünülürse evlilik kararı gayet güzel olabilir.

  #965
  Açelya
  Üye

  Bence de mümkün sonucta söz konusu olay seks degil sevgi oluyor.insanların büyük kısmı sadece cinsellik boyutunda yaklasim sergiliyor olsa da tek bundan ibaret bir sey degildir.

  #994
  Freeman34
  Üye

  Merhaba;
  Yeni katıldım ben de aranıza. Aseksüalite ile seksüellik arasındaki yelpazenin aseksüellik tarafına çok yakınım. Bence içinde buram buram seks kokusu olmayan bir hayat çok güzel. Spor, kitaplar, yazılar, geziler hepsi harika. Seviyorum. Ama 50 yaşıma gelmiş bir erkeğim. Seksi istemesem de hayatımda sevgiyi paylaşabileceğim bir kadın istiyorum ve hatta bir çocuk. Neden yaşamdaki en önemli tecrübelerden birini yaşamaktan mahrum kalalım ki? Baba olmak anne olmak? Tabii ki, bir arada yaşamaktan keyif alabileceğim, ortak zevklerimiz olan birisinden bahsediyorum. Çok şükür genç ve sağlıklıyım. Bazen geçen zamanı harcanıyor gibi hissediyorum. Güvenmek ve arada bir sıcaklık kurulması zor tabi, ama denemeden de hiç bir şey olmuyor ki.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.