Herkese Selam!

Ana Sayfa Forumlar Group Forums Herkese Selam!

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar

Herkese selam!

Hemen sunu soyleyim ki; sitenin yeni hali bana biraz karisik geldi ne nerede kim nerede cok net degil. hatta basliklara tikladiginiz da boyle birsey bulunmadi cinsinden seyler cikiyor adamin sinirini bozuyor 🙂 Yine de bu siteye can veren arkadaslarin oldukca yogun olduklarini dusundundugumden ki ben bile buralarda cok ugrayamiyorum sitenin daha iyiye gideceginden eminim. Eger yardima ihtiyac varsa acta aciktaa oldugum zamanlarda yardim etmekten mutluluk duyarim.

Buna ek olarak, belki cogunuzun farkinda oldugu belki de coktan paylasilmis ama benim kacirmis oldugum gercegini atlayarak aseksuellik konusunda hazirlanmis bir belgesi sizle paylasiyorum. Hoscakalin mutlu kalin bence hep aseksuel kalin 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=fcSlwAjgJqU

aquarian
    Üye

Selam:)
    Klasik bir foruma göre karışık evet, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama bu tema kaynaklı. Daha düzenli bir tema bulursak değişiriz hemen.
    Bunun dışında sitede pek bir şey yok zaten. Planım çeviriler yapıp koymak AvenWiki’den. Yaptım da aslında ama son halini vermedim, aylardır sürünüyorlar. Ama daha çok metin var tabi çevirecek.
    Üyeler de böyle güzel paylaşımlar yapar, başlıklar açarsa, çok güzel olcak sitemiz. Yeni bir başlangıç yaptık, her şey güzel olacak:)
    Aseksüel kalacaktır insanlar zaten, çünkü öyleler, neysen osun;)

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • ‘Group Forums’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.