Merhaba arkadaşlar

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Merhaba arkadaşlar

• Bu konu 7 yanıt içerir, 4 izleyen vardır ve en son 9 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    dnzdmr
    Üye

Ben de yeni katıldım aranıza. Daha önce yanlış bir yere yazdım galiba, neyse sonunda keşfettim burayı 🙂 Önce biraz kendimden bahsedeyim, 22 yaşındayım ve üniversite son sınıftayım. Yıllardır üzerinde durmadığım ve belki de korktuğum için kaçmaya çalıştığım aseksüelliğimin farkındalığına nihayet varmış hissediyorum kendimi. Bu farkındalık süreci, erkek arkadaşımla yaşadığım sorunlarla başladı. Bilirsiniz aşka,sevgiye,şefkate duyulan ihtiyaç cinselliğe gelince hissedilmediğinde, sorunlu olarak nitelendirilebilirsiniz. Oysa ne psikolojik ne de fizyolojik bir soruna sahibim. Bir süre çekinik kalıp sadece araştırdım ve inceledim. Sonunda gerçekten kendimi bulduğumu hissettiğim anda, hemen buraya üye oldum.

Şimdi yapmak istediğim şeyler var, benim gibi hissedenleri tanımak, onlarla bir şeyler paylaşmak ve en önemlisi toplumda bir bilinç oluşturmaya yardımcı olmak. Bu konuda çeşitli yazılarım ve tasarlamalarım var burada ya da başka bir yerde bilmiyorum ama mutlaka yayınlamayı hedefliyorum. Ayrıca sizleri gerçekten tanımak istiyorum, Amerika’da olduğu gibi eğlenceli ve farkındalık yaratan etkinliklerde yer almak istiyorum. Henüz yeni olduğum için bilmiyorum tabi yapılanları ama yoksa bile yapsak ne güzel olur değil mi 🙂

Okuyabildiyseniz teşekkür ederim her birinize, yazarlıkla uğraştığımdan mutlu oluyorum uzun uzun yazınca… Hoşçakalın 🙂

aquarian
    Üye

Hoşgeldin:)

Tasarımların nelerse, bir an önce burada görmek isterim, umarım görecek kadar şanslıyızdır. Aven’deki gibi bir ortam oluşmasını çok istiyorum burada da.

dnzdmr
    Üye

Evet ben de… Tamamlayınca mutlaka iletişime geçerim sizlerle,bu arada hoşbuldum 🙂

aquarian
    Üye

İyi bakalım, bekliyorum;)
    Ne var kafanda bilmiyorum ama, parça parça da gönderebilirsin.

Anonim
    Pasif

vay be ortalık biraz hareketlenecek galiba… o zaman bir kaç satır da ben yazayım… :))

sıkılgan ruhumun direkleri,
    şehvet fırtınalarına direniyor…
    bir gemi işte bedenim,
    okyanusun içinde kendi gölünde yüzen…
    kalbimin duygu dolu güvertesi,
    toplumun dikta topları karşısında dik!
    bilinmez değilim…
    yolculuk uzunsa da elbet kara görünecek..
    ruhumun topraklarına atılan;
    dostça adımlar karşında,
    açılacak saklı kalmış kapılarım…
    yeter ki istilaya kalkmayın…
    sadece anlamlarla dokunun yeter…

dnzdmr
    Üye

Deneme ve test/anket hazırlıyorum. Aslında denemelerimden birini yazabilirim yakın zamanda.Bu arada şiir de güzel esti yahu 🙂

Anonim
    Pasif

Kendimi iyi ifade edemem ve yazılarımıda garip karşılayabilirsiniz,şimdiden hatam için özür diliyorum
    genellikle kadınlar erkekleri herşeyiyle seviyolar fakat erkekler böyle sevmiyor!
    eğer sevgi olacaksa her iki kişininde birbirini herşeyiyle sevmesi gerek.bir taraf sevgiyi ararken diğer taraf şehvet istiyor.sevgi burda yara alıyor.

Anonim
    Pasif

hoşgeldin

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.