Merhabalar

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Merhabalar

• Bu konu 2 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 3 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    ceren cansu
    Katılımcı

Merhabalar arkadaşlar. Aranıza bugün katıldım. Ben Ceren Cansu, 26 yaşındayım. Kendimi romantik bir aseksüel olarak tanımlasam yanlış olmaz diye düşünüyorum. Birisiyle çok kuvvetli bir bağ kurmadan romantik bir ilişki kuramıyorum. Aseksüel insanlarla konuşma ve tanışma platformu ararken burayı buldum ve kendimi şanslı sayıyorum. Maalesef aseksüel birilerini bulmak çok zor, azınlık ve özel bir kitle olduğumuzu düşünüyorum. 🙂 sizlerle tanışmak, konuşmak ve dertleşmek istiyorum. Yeni olduğum için siz daha çok nerelerden iletişim kuruyorsunuz bilemiyorum. Mail adresim cerencansu4110@gmail.com bana burdan ulaşabilirsiniz. Site içerisinden de mesaj gönderip, arkadaş olarak eklerseniz mutlu olurum.

predator.00
    Katılımcı

Merhaba Ceren, aramıza hoş geldin. Siteye herkes çok az bakıyor benim gibi arada aklımıza geldikçe giriyoruz 🙂 Beni bildiğim başkar bir yer yok bulursan haber verir misin buradakilere 🙂 Genelde insanlar birbirlerinin telefon numarasını alıp özelden iletişim kurmayı tercih ediyor 🙂 Bu arada eğer birisiyle kuvvetli bir bağ kurduktan sonra cinsel isteğin oluyor ise demiseksüel’sin. Ama romantik ilişki diyorsan başka 🙂

Anonim
    Pasif

Herkese merhaba nasılsınız?

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.