Yeni Bir Merhaba

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Yeni Bir Merhaba

 • Bu konu 1 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #720

  Merhaba arkadaşlar,
  Ben Mehmet Ali. 19 Yaşındayım, Türkçe Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.
  Ve aseksuel+eşcinselim. Aseksuel olmak kendimiz için uygun kişiyi bulmakta bizi oldukça zorlarken benim bir de hem eşcinsel hem de aseksuel birini bulmam gerekiyor bir ilişki için. Düşünün yani şansımı 🙂
  Buraya üye oluşumun sebebi temel olarak aseksuellik konusunda bilinçlenmek, yalnız olmadığımı görmek. Belki bir de bana benzeyen birini bulmak. Sanırım çoğumuzda bu istek vardır.

  Şöyle de içimi dökeyim, çok doluyum sanırım.
  Artık içimdeki sevgi duygusundan sıkılmaya başladım. Çünkü sevmek istiyorsun, sevecek kimse yok. Hayatın boyunca yalnız kalma korkusu var. Bunlar olumsuz tarafı benim için.
  Olumlu tarafı da çok tabi. Zamanımı daha yararlı/farklı şeyler için kullanabiliyorum.
  Fakat yine de insana sıkıntı verebiliyor. Siz buna nasıl dayanabiliyorsunuz? Sadece sevgiyi bulamama, yalnızlık korkunuzu yenebiliyor musunuz?

  #723
  Anonim
  Pasif

  Benzer duyguları yalnızca aseksüeller değil her insan yaşıyor emin ol. Sevgi kendi içimizdedir kim olursak olalım önce kendimizi develim. sevgili denilen varlığa da kendi hayallerimizdeki imajı giydirip öyle sevmiyor muyuz buna uymayınca da ya ondan ya da kendimizden kesip biçmek zorunda kalıyoruz hiç canını sıkma zamanla göreceksin belki bunları umarım yıpratıcı şekilde olmaz ☺

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.