admin

Oluşturulan forum yanıtları

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1503
  admin
  Anahtar yönetici

  Merhaba Betül,

  Tekrar hoş geldin ve farklı bir başlık açtığın için teşekkür ederim. Bizler burada aktif olduğumuz ve insanlarla paylaşımlarda bulunduğumuz sürece site aktif olabilecektir.

  Sevgiler

  #916
  admin
  Anahtar yönetici

  Hilal’in talebi üzerine özel mesaj sisteminin kurulumunu tamamladık. Artık üyeler olarak aranızda özel mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Yalnız özellikle belirtmem gereken konu ise, kullanıcılar forumları aktif olarak kullanmadan sadece kendi aralarında mesajlaşmaları durumunda site yeni üyeler için yine aktif görünmeyecektir.

  Sevgiler!

  #915
  admin
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Site yıllar önce aseksüel insanların birbirine ulaşması için kuruldu ve üyelerden hiç bir şekilde bir beklentimiz olmadı. Sitenin ayakta kalması için hiç bir reklam geliri vs. alma ihtiyacı da duymadık. Tek amacımız insanların daha hızlı iletişim kurmasını sağlamak. Athanasia’nın da belirttiği gibi esasen burada genel problem üyelerin aktif olmamaları. Sizlerin belirteceği özel bir çalışma varsa yardımcı olmaya hazırız.

  Yardım ve yönlendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

  #914
  admin
  Anahtar yönetici

  Selam Hilal,

  Site 10 yıl önce kuruldu ve ilk kurulduğunda daha aktifti. Fakat şu an sisteme giriş yapan üyeler bir şey yazmadan çıktıklarından sitenin aktif olması maalesef mümkün olmuyor. Site üyelerin yaptığı yorumlar, başlattığı yazılar sayesinde ayakta duruyor. Eğer sitenin daha iyi olması için vermek istediğiniz tavsiyeler varsa bana direkt olarak sezgin@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizlerin daha hızlı iletişim kurması için elimden geleni yapabilirim. Yorum yazdığın sayfanın en altında “Beni, takip eden yanıtlardan e-posta ile haberdar et” seçeneğini işaretlersen gelen yorumlar için bilgilendirme alacağını belirtmek isterim.

  Yorumların için teşekkür ederim

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)