Arşivler: Cevaplar

Cevap

Sevgilim Asexuel olduğunu söyledi

Tekrar merhaba! Yukarıda belirttiğim gibi sevgilinin bu tavırları özellikle de normalde hiç temas sevmeyip sadece sende sevmesi yüksek oranda demiseksüellik belirtisi masum bir öpücük ile son bulduğunu söylemişsin eğer olur da ilerler ise bu durum benim söylediğim şekilde sevgilin aseksüel değil demiseksueldir ha olur da uzun zaman böyle devam eder sevgilin romantik aseksüeldir.Bunu davranışlarından anlayabilirsin.

Sevgilim Asexuel olduğunu söyledi

merhaba öncelikle onu iyi tanımak için hiç temas sevip sevmediğini sormanız gerekli çünkü romantik aseksüeller ve olmayanlar olarak ikiye ayrılıyoruz romantik olanlar çoğunlukla ilişkide bel altını değil masum bir öpüş sarılma ya da üst bölgelere sadece dokunulmayi tercih ederler.

Neden bir discord sunucusu yok?

Merhaba Unbekannt, Bu siteye ait bir discord sunucusu yok. Fakat bu siteden ayrılan bazı üyelerin farklı sosyal platformlar açtığını ve Discord sunucusu üzerinden görüştüklerini biliyorum. Dilersen onlara katılabilirsin. Ya da sitede yöneticilik yapmak istersen ve sunucu açmayı istersen bu konuyu görüşebiliriz. Sevgiler,