Yanıtla: Seks olgusu olmasa olabilecekler

Ana Sayfa Forumlar ASEKSÜELLİK Aseksüel Bakış Seks olgusu olmasa olabilecekler Yanıtla: Seks olgusu olmasa olabilecekler

#589
yekbun
Üye

biraz da ben ekleyeyim,

sahiden duygusal olarak bağlı insanların aldatılma sonucu yaşadıkları tarifsiz acı ortadan kalkardı. yazdığın gibi birkaç dakikalık bir zevk için bunca insanın canı yanmazdı. bunca sahipsiz çocuk dünyaya gelmezdi.
tecavüzler olmazdı.
tecavüz ardından öldürülen kadınlar olmazdı. sadece kadınlar değil ufacık erkek çocuklarına hatta yavru köpeklere bile yapılan bu zulüm ortadan kalkardı.
insanlar karşılarındakine böyle aşağılık bir beklentiye girmeden, samimi olarak bakmayı öğrenirlerdi.

o birkaç dakikalık zevkin sevgiyle de alakası olduğunu düşünmüyorum zaten. şahsen öpüşmeye, sarılmaya, iki çıplak bedenin yan yana birbirlerinin sevgisini çekmesine destek veriyorum lakin iş iki organdan birinin diğerinin içerisine girmesiyle duygusallığını tamamen yitiyor. ki zaten amaç o son kısım olduğu için öndeki sevgi dolulaştırılabilecek kısım da çöpe atılıyor. bedenlerimizden istediğimiz sadece o en sondaki an oluyor. bir kadın olarak gözlerime bakan hiçbir gözü samimi bulamıyorum artık. kendimi maddeden öteden hissettirmeyen diğerlerine karşı en büyük gururum aseksüel kimliğim.