Ben de bir "Selam" başlığı açayım bari

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Ben de bir "Selam" başlığı açayım bari

• Bu konu 3 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Orion
    Üye

Merhabalar herkese
    Orion ben, Arda diyenler de var gerçek hayatta. Yaş 24, erkek, Ankara. Aseksüel olduğumu lise yıllarımdan beri sorguluyorum. bu siteye de yıllardır kayıt olup olmama konusunda kararsızlık yaşıyordum, geçen hafta “fuck it ne olacak lan” diyene kadar. Gerçi sanırım gizemli bir virüs herkesi seksüel insanlara çevirmiş ve 3-4 kişi bu apokaliptik ortamda forumu ayakta tutmaya çalışıyor eheh.

Gerçekçi olalım; sitenin durumu vahim. Evet böyle bir site için minnetarım, her kim uğraşıyorsa böyle bir amaç için zaman ayırması hakikatten önemli bir fedakarlık ve kendisine teşekkürler. Ama 90’lardaki forumlardan bile daha demode bir forum ortamı hakatten pek çekici değil. Ne bilgi almak için kullanışlı, ne de forum amaçlı kullanmak için. Basit bir tumblr blogu bile daha çok kişiye hitap edebilir gibi geliyor.

Bir şeyler yapıp canlandırmalıyız gibi geliyor bu komuniteyi. Üzerine düşünmeye ve çabalamaya da hazırım bu arada. Neyse ilk mesajımdan bu kadar baymayayım. Görüşmek üzere mi diyeyim ne diyeyim.. öyle bişeyler

mutou
    Üye

Sana da selam.
    Ben de yeni kayıt oldum. Bir kaç hafta oldu. Forumun cansızlığından dolayı tanışma konusu da açmamıştım. Kayıt olmadan önce beklediğim yer burası değildi. :/

Orion
    Üye

Evet o kadar gizlilikten sonra Harikalar Diyarına açılacağını sanıyor insan sitenin ama değil. Bir şeyler yapsak keşke canlandırmak için. Üzerine beyin fırtınası yapıp konuşacak kadar insan toplansa keşke

Anonim
    Pasif

Keşke bunlardan sonra yazsanız ve güzel bir konuşma ortamı başlasa. Ben her ne kadar ölü olsa da ara ara kontrol ediyorum. Azınlığız ve tartışmamız birbirimizi bulmamız gerekiyor. :(((

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.