Birbirimize kolay ulaşma yolu (ÖNEMLİ!!!)

Ana Sayfa Forumlar TOPLULUK Birbirimize kolay ulaşma yolu (ÖNEMLİ!!!)

Etiket: 

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Acayip cansız bir site olmasından kaynaklı üyeler birkaç girişten sonra buraya uğramayı bırakıyorlar. Ve maalesef site her aktifleştiğinde bunu bize haber verecek bir bildirim mekanizması yok. Bu yüzden eğer herkes e-posta adreslerini aşağı bırakırsa ulaşmak istediğimiz kişilere ulaşabiliriz. Ulaşımlarımız bir çok kişinin buraya tekrar yönelmesini sağlayabilir.

Bana istediğimiz zaman e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Umarım yazdığımı gören birçok kişi olur. Teşekkürler. 🙂

hilal.199861@gmail.com

Anonim
    Pasif

Merhaba.

Herkese açık bir forum olmadığı için eposta adreslerimizi yazmakta sakınca yok sanırım. Benimki de şöyle:

asterion9@yahoo.com

Anonim
    Pasif

Bu arada farkettim ki e-postam bu siteden gelen bildirimleri spam olarak kaydetmis. Bu nedenle gormuyormusum. Belki sizlerde de aynı durum olabilir diye soylemek istedim.

asran
    Katılımcı

Merhaba, neden kendimizi bu kadar gizlememiz gerektiğini anlayamıyorum. Anlamaya çalışıyorum. Benim düşüncem, sosyal ortamlarda da bir araya gelip, tanışmak ve bir şeyler paylaşabilmek yönünde.
    Sevgilerimle…
    email: ntayiz@hotmail.com
    whatsapp: 0536 2610750

admin
    Anahtar yönetici

Selam Hilal,

Site 10 yıl önce kuruldu ve ilk kurulduğunda daha aktifti. Fakat şu an sisteme giriş yapan üyeler bir şey yazmadan çıktıklarından sitenin aktif olması maalesef mümkün olmuyor. Site üyelerin yaptığı yorumlar, başlattığı yazılar sayesinde ayakta duruyor. Eğer sitenin daha iyi olması için vermek istediğiniz tavsiyeler varsa bana direkt olarak sezgin@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizlerin daha hızlı iletişim kurması için elimden geleni yapabilirim. Yorum yazdığın sayfanın en altında “Beni, takip eden yanıtlardan e-posta ile haberdar et” seçeneğini işaretlersen gelen yorumlar için bilgilendirme alacağını belirtmek isterim.

Yorumların için teşekkür ederim

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.