Etkinlik Duyurusu-İstanbul

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Duyurular Etkinlik Duyurusu-İstanbul

• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 8 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Yeniden merhaba hepinize! 🙂
    Bu sefer bir etkinlik duyurmak niyetindeyim. Ben İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde öğrenciyim. Daha bilinen adıyla “Çapa Tıp”! 16-20 Mart tarihleri arası fakültemizde LGBTİ’lere Yönelik Ayrımcılık Karşıtı Buluşma düzenliyoruz. Kendimi aseksüel olarak tanımlayışım da LGBTİ hareketinin içine girdikten çok sonra olmuştu. Kendimizi tanımanın biraz da başkalarını tanımak üzerinden geçtiğini düşünüyorum. İstanbul’da olup da etkinliğe katılmak isteyen olursa benle iletişime geçebilir ya da geçmeden gelebilir, herkesi bekliyoruz. Keşke burdan örgütlenip “aseksüeller” olarak katılma, sorularımızla/katkılarımızla görünürlüğü sağlama imkanımız olsaydı ama duyuruyu yapmakta geciktiğimi biliyorum. Şu an bunları okuyacak birileri olur mu endişesini de taşımıyor değilim aslında. Ben etkinlik afişlerini paylaşıyorum, katılımınız beni/bizi mutlu edecek. Gelirseniz eğer görüşmek üzere!

Anonim
    Pasif

Afişleri ekleyemedim, iletişime geçerseniz eğer afişi bi şekilde ulatırabilir, merak ettiklerinizi cevaplayabilirim 🙂

Anonim
    Pasif

çok geç kalmışım şuan farketttim. benzer bir durum tekrar yaşanırsa bende dahil olmak isterim.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.