Selam

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Merhaba Selam

• Bu konu 2 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 9 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    zeck13
    Katılımcı

Siteye uye olmam aslinda daha eskiye dayaniyor ancak biraz da cekindigimden sanirim birseyler yazmak icin bu kadar bekledim. Cekinmem elbette yargilanmak korkusu degildi ancak tabi bu noktaya ulasmamda sitedeki diger butun kullanicilarin da ayni amac ugruna burada olmalari etkisiz oldu desem yalan olur. Bircok insanin da belirttigi gibi sakin ve sıklıkla aktivite olmayan bir site ama bu sanirim zamanla duzene girebilecek birsey.
    Tabi ben niye burdayim; biraz bundan bahsetmeliyim. Cinsel kimligimi arayisim sanirim beni buraya getirdi. Yani tam olarak ne istedigime karar vermek dogrusu zaman aldi (29 yasindayim). Bunun icin deneyimlerim oldu ama sanirim gercekten istedigim cinsel durtulerimden arinmakti bu yuzden cinselligi hayatimda cikartma karari aldim uzun bir süre once ve bunun benim kisisel gelisimime ve daha huzurlu bir hayat surmeme olan ktkisi tartisilamayacak kadar cok.
    Tabi hayatimdaki insanlarin bu sebeple bana karsi farkli ithamlar ile yaklasmasi sanirim yadirgamamayi ogrenmem gereken birsey ama kimi zaman bundan insan sıkılmiyor degil, yine de genel anlamda iyi idare ettigime inaniyorum. Tabi iyi idare ettigimi soyleyenler yasadiklarim ve/veya göğüs gerdiklerimi anlayabilecek insanlar olmadigindan onlarin fikirleri kendilerine ne kadar saygi duysamda bu baglamda ne kadar anlam ihtiva eder tartisilir. Keza sanirim hepimiz bizi tam olarak anlayacak insanlar bulmakta zorlaniyoruzdur muhtemelen.
    Neyse muhtemelen bu satirlari okuma hatasini yapan herkesin kafasini yeterinde sisirdim o yuzden bir dur demenin vakti geldi sanirsam.
    Hepinize iyi geceler…

aquarian
    Üye

Okuma hatası mı, kafa şişirme mi? Burada böyle şeyler yok, hepimiz birbirimizle iletişim kurmak, bir şeyleri paylaşmak için buradayız. Sakın öyle hislere kapılma. Ben de çok ihmal ediyorum siteyi, biraz da ondan bu sessizlik. Ne diyim mahçubum..

Anonim
    Pasif

Güzel yazı,zevkle okudum.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.