YAŞAYAN KÜTÜPHANE DAVETİ

Ana Sayfa Forumlar HOŞGELDİN Duyurular YAŞAYAN KÜTÜPHANE DAVETİ

 • Bu konu 2 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 6 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #646
  gozturk14
  Üye

  Arkadaşlar merhaba, bu ayın sonunda (30 Kasım) Bilgi Üniversitesi’nde YAŞAYAN KÜTÜPHANE adı altına bir etkinlik düzenliyor olacağız Avrupalı Genç Hukukçular Derneği olarak. Eğer ilginizi çekerse, aseksüel bir birey olarak etkinliğe katılanları merak ettikleri konularda aydınlatıp farkındalık yaratabilirsiniz (hatta aseksüellik hakkında farkındalık süreci bende de bu etkinlik vesilesiyle, siteye üye olmamla başladı) Hem eğlenceli hem de farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum yaşayan kitaplar (eğer katılmak isterseniz, sizler) açısından da! 🙂 Bana etkinlikle ilgili
  gozturk14@ku.edu.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  İlginize teşekkür ederim efenim 🙂

  #658
  Anonim
  Pasif

  Çok hoş bir fikir. Geçmişe dair çok şey anlatan yaşlılara yaşayan kütüphane derim genellikle, belli konularda uzmanlaşmış gençlerin de yaşayan kütüphane olması bilgiyi paylaşması güzel görünüyor.

  Yalnız gerçek kitaplarla bilgi alışverişi yapmak daha kolay gibi geliyor bana, örneğin zor bir metinse, anlamazsam başa döner döner okurum. Yaşayan kütüphane olan arkadaşlarla böyle bir anlaşamama sorunu olursa ne yapacağız? Tekrar ederler mi acaba:)

  #676
  Anonim
  Pasif

  Bu etkinlik tekrar ederse zamanım da uygun olursa bizi anlatmak benim için bir zevk olacaktır. 🙂

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.