Sevgilim Asexuel olduğunu söyledi

2.58K görüntülenme

Sevgilim Asexuel olduğunu söyledi

Sevgilimle güzel bir ilişkimiz var. Geçen hafta bana asexual olduğunu söyledi. Bu benim ilk ilişkim olduğu için ne yapmam gerektiğini bilemiyordum. Şimdi iyice kafam karıştı. Onu çok seviyorum sadece yanında olmak bile bana huzur veriyor. O da beni çok sevdiğini söylüyor. Onu üzecek bir şey yapmak yada istemediği bir şey yapmaya zorlamak istemiyorum. Sizden ricam asexual bir kadının ilişkide neleri isteyip neleri istemeyeceğini söylemeniz. Neleri yapmamalıyım? Ne yaparsam onun sınırlarını aşmadan yakınlaşabiliriz? Lütfen yardımcı olun onu çok seviyorum ve yanlış bir şeyler yapmak istemiyorum.

unbekannt Cevaplanan soru 24 Aralık 2022
0

Tekrar merhaba!

Yukarıda belirttiğim gibi sevgilinin bu tavırları özellikle de normalde hiç temas sevmeyip sadece sende sevmesi yüksek oranda demiseksüellik belirtisi masum bir öpücük ile son bulduğunu söylemişsin eğer olur da ilerler ise bu durum benim söylediğim şekilde sevgilin aseksüel değil demiseksueldir ha olur da uzun zaman böyle devam eder sevgilin romantik aseksüeldir.Bunu davranışlarından anlayabilirsin.

unbekannt Cevaplanan soru 24 Aralık 2022
0

merhaba öncelikle onu iyi tanımak için hiç temas sevip sevmediğini sormanız gerekli çünkü romantik aseksüeller ve olmayanlar olarak ikiye ayrılıyoruz romantik olanlar çoğunlukla ilişkide bel altını değil masum bir öpüş sarılma ya da üst bölgelere sadece dokunulmayi tercih ederler.

Xeo Yeni yorum gönderildi 24 Aralık 2022

Normalde hiç temas sevmediğini ama benim temasımdan rahatsız olmadığını söylüyor.

Normalde hiç temas sevmediğini ama benim temasımdan rahatsız olmadığını söylüyor. Buluşmalarımızda genelde çoğunluğu sarılarak geçiyor. Bazen fazla temas kurduğumu söyleyip geri çekilebiliyor. Benim romantik olduğumu ama kendisinin hiç romantik olmadığını da sıkça dile getiriyor. Dudaktan öpücük kısmı içinse genelde ayrılmadan önce minik bir öpücük veriyorum o da reddetmiyor.

0